76. Városi Felnőtt Egyéni Sakkbajnokság

76. Városi Felnőtt Egyéni Sakkbajnokság
2013. november 21. –2014. január 27.
Nagykanizsa, Sabján Gy. u.3.

Fordulók időpontjai:             
első forduló: november 21.,25.
második forduló: november 28., december 02.
harmadik forduló: december 05., 09.
negyedik forduló : december 12., 16.
ötödik forduló : december 19., 23.
hatodik forduló : január 02., 06.
hetedik forduló : január 09., 13.
nyolcadik forduló : január 16., 20.
kilencedik forduló : január 23., 27.

Eredményhirdetés: január 30-án 17 órakor.
Helyszín: a 9. forduló előtt lesz kihirdetve

A fordulók csütörtöki napokon 17.00 órától kezdődnek.
A halasztott mérkőzéseket hétfői napokon 17.00 órától kell pótolni!

A verseny lebonyolítása: 9 fordulós svájci rendszer. Játékidő: 2-2 óra 40 lépésre, majd 30-30 perc zászlóleesésig.
A FIDE szabályok érvényesek.

Helyezések eldöntése pontszám alapján:
1. Holtversenynél (kettőnél több versenyző estén is!) az első két helyezett két partiban dönti el a bajnoki címet. (Ha ez is döntetlen, úgy a 2. pont szabályzóit vesszük alapul.)
2. A harmadik helytől:
a) mezőnyérték
b) progresszív érték
c) Berger-Sonneborg érték
d) egymás elleni eredmény
e) módosított mezőnyérték

76. Városi Egyéni Felnőtt Sakkbajnokság
Nagykanizsa, 2013.11.21 – 2014.01.27.
I.
Tábla Világos                            Pont      Sötét                      Pont                   Eredmény             Sorszám
1       Boa András                        0        Papp Nándor              0                           0-1                   10-1
2       Kercsmarics József               0        Borsfai Attila              0                           1-0                    2-11
3       Honfi Viktória                     0        Felde Bence               0                            0-1                   12-3
4       Marosvölgyi Ferenc              0        Kálovics Zoltán           0                           1-0                    4-13
5       Mátyus Vivien                     0        Haselbach Dávid         0                            0-1                   14-5
6       Horváth Csongor Endre        0        Mátés József               0                         0,5-0,5                 6-15
7       Nagy Ádám                        0        Csányi József              0                           0-1                   16-7
8       Balogh Eszter                     0        Szabó István               0                           1-0                    8-17
9       Szilárd Imre                        0        Lőrinc László              0                           0-1                    18-9
10     Tóth János                         0                                                                    bye                    19
II.
Tábla
1      Felde Bence                         1        Tóth János                  1                           1-0                  3-19
2      Papp Nándor                        1        Balogh Eszter               1                          1-0                   1-8
3      Haselbach Dávid                   1         Kercsmarics József        1                       0,5-0,5                 5-2
4      Csányi József                        1        Marosvölgyi Ferenc        1                          0-1                   7-4
5      Lörinc László                        1        Horváth Csongor Endre   0,5                       0-1                   9-6
6      Mátés József                       0,5        Boa András                  0                        0,5-0,5              15-10
7      Borsfai Attila                        0         Mátyus Vivien               0                          1-0                  11-14
8      Szabó István                        0         Honfi Viktória               0                          1-0                  17-12
9      Kálovics Zoltán                     0         Nagy Ádám                  0                          1-0                  13-16
10    Szilárd Imre                          0                                                                      bye                      18
III.
Tábla
1     Marosvölgyi Ferenc                   2          Papp Nándor                2                            0-1                  4-1
2     Kercsmarics József                  1,5         Felde Bence                  2                          0,5-0,5              2-3
3     Horváth Csongor Endre           1,5         Haselbach Dávid          1,5                          0-1                   6-5
4     Kálovics Zoltán                        1          Csányi József                 1                          1-0                   13-7
5     Balogh Eszter                          1          Mátés József                  1                           1-0                 8-15
6     Tóth János                             1          Lörinc László                 1                            1-0                19-9
7     Borsfai Attila                           1          Szilárd Imre                   1                          0,5-0,5             11-18
8     Boa András                           0,5         Szabó István                 1                             1-0                 10-17
9     Honfi Viktória                         0           Mátyus Vivien               0                             0-1                 12-14
10    Nagy Ádám                           0                                                                           bye                    16
IV.
Tábla
1     Papp Nándor                          3          Felde Bence                  2,5                      0-1                     1-3
2     Haselbach Dávid                     2,5        Marosvölgyi Ferenc        2                         0-1                     5-4
3     Kercsmarics József                   2          Kálovics Zoltán              2                        1-0                  2-13
4     Tóth János                             2          Balogh Eszter                2                        1-0                     19-8
5     Horváth Csongor Endre            1,5        Borsfai Attila               1,5                      0-1                     6-11
6     Szilárd Imre                          1,5         Boa András                 1,5                       1-0                    18-10
7     Csányi József                          1          Mátés József                  1                       0-1                    7-15
8     Lörinc László                          1          Nagy Ádám                   1                        1-0                     9-16
9     Mátyus Vivien                        1           Szabó István                 1                          0-1                   14-17
10   Honfi Viktória                         0                                                                        bye                       12
V.
Tábla
1      Felde Bence                        3,5          Marosvölgyi Ferenc             3                          1-0                 3-4
2      Papp Nándor                        3           Kercsmarics József              3                          1-0                 1-2
3      Borsfai Attila                       2,5         Tóth János                         3                         1-0                 11-19
4      Haselbach Dávid                  2,5          Szilárd Imre                      2,5                       1-0                  5-18
5      Mátés József                        2            Lörinc László                      2                         0-1                  15-9
6      Szabó István                       2             Kálovics Zoltán                   2                     1-0                 17-13
7      Balogh Eszter                      2             Horváth Csongor Endre       1,5                0,5-0,5                8-6
8      Boa András                        1,5           Csányi József                      1                       0,5-0,5              10-7
9      Nagy Ádám                          1            Honfi Viktória                     1                       0,5-0,5              16-12
10    Mátyus Vivien                       1                                                                            bye                      14
VI.
Tábla
1      Felde Bence                       4,5            Haselbach Dávid                3,5                    0,5-0,5              3-5
2      Borsfai Attila                      3,5            Papp Nándor                      4                        0-1                11-1
3      Lörinc László                       3              Kercsmarics József               3                       0-1                 9-2
4      Marosvölgyi Ferenc               3             Tóth János                          3                      1-0                 4-19
5      Szabó István                        3             Szilárd Imre                      2,5                      0-1                17-18
6      Kálovics Zoltán                    2              Balogh Eszter                    2,5                     0-1                 13-8
7      Mátés József                        2              Mátyus Vivien                     2                     1-0                  15-14
8      Honfi Viktória                     1,5            Horváth Csongor Endre         2                     0-1                  12-6
9      Nagy Ádám                        1,5            Boa András                         2                      0-1               16-10
10    Csányi József                      1,5                                                                             bye                    7
VII.
Tábla
1     Papp Nándor                        5              Haselbach Dávid                  4                  0,5-0,5             1-5
2     Szilárd Imre                        3,5             Felde Bence                        5                    0-1                18-3
3     Kercsmarics József                 4              Marosvölgyi Ferenc               4                  0,5-0,5               2-4
4     Balogh Eszter                      3,5             Borsfai Attila                      3,5                   0-1                 8-11
5     Horváth Csongor Endre           3             Szabó István                        3                  0,5-0,5             6-17
6     Boa András                           3              Lörinc László                      3                    1-0               10-9
7     Tóth János                            3             Mátés József                        3                    1-0               19-15
8     Csányi József                        2,5            Honfi Viktória                    1,5                  1-0                 7-12
9     Mátyus Vivien                        2              Nagy Ádám                       1,5                   0-1            14-16
10   Kálovics Zoltán                      2                                                                             bye                13
VIII.
Tábla
1     Felde Bence                           6             Borsfai Attila                         4,5                1-0                 3-11
2     Tóth János                            4             Papp Nándor                         5,5                0-1                 19-1
3     Marosvölgyi Ferenc               4,5             Boa András                            4              0,5-0,5              4-10
4     Szabó István                         3,5           Kercsmarics József                  4,5               0-1                  17-2
5     Haselbach Dávid                  4,5             Balogh Eszter                       3,5                 1-0                  5-8
6     Csányi József                       3,5             Horváth Csongor Endre           3,5                0-1                7-6
7     Nagy Ádám                          2,5            Szilárd Imre                           3,5                0-1              16-18
8     Lörinc László                         3              Mátyus Vivien                         2                0,5-0,5            9-14
9     Honfi Viktória                      1,5             Kálovics Zoltán                       3                  0-1               12-13
10    Mátés József                          3                                                                             bye                  15
IX.
Tábla
1     Horváth Csongor Endre           4,5           Felde Bence                            7                                        6-3
2     Szilárd Imre                          4,5            Papp Nándor                        6,5                                      18-1
3     Kercsmarics József                  5,5           Boa András                           4,5                                       2-10
4     Borsfai Attila                          4,5          Haselbach Dávid                     5,5                                      11-5
5     Mátés József                            4            Marosvölgyi Ferenc                  5                                       15-4
6     Kálovics Zoltán                        4            Tóth János                             4                                       13-19
7     Mátyus Vivien                        2,5            Csányi József                        3,5                                       14-7
8     Balogh Eszter                         3,5           Nagy Ádám                           2,5                                       8-16
9     Lörinc László                         3,5            Honfi Viktória                        1,5                                       9-12
10   Szabó István                          3,5                                                                           bye                    17



 

Hozzáadta: aquaprofitnovak | Hozzáadva: 2014.01.24 01:22


© 2012 Aquaprofit Nagykanizsai Tungsram Sakk-Klub - Minden jog fenntartva!