Az NB I/B. Charousek csoport sorsolása 2012/13-as idényben

I.forduló 2012.szeptember 16.
MLTC-2  -  Kőbánya SC
Pénzügyőr SE-2  -  Balatonfüredi SC
Haladás VSE-2  -  Fehérvár SE
ASE-Paks-2  -  Z. Csuti-Hydrocomp SK
Aquaprofit NTSK-2  -  Győri Elektromos
Alsószölnöki STE  -  Géniusz Tata-Naszály

II.forduló 2012. október 07.
Kőbánya SC  -  Géniusz Tata-Naszály
Győri Elektromos  -  Alsószölnöki STE
Z. Csuti-Hydrocomp SK  -  Aquaprofit NTSK-2
Fehérvár SE  -  ASE-Paks-2
Balatonfüredi SC  -  Haladás VSE-2
MLTC-2  -  Pénzügyőr SE-2

III.forduló 2012. november 04.
Pénzügyőr SE-2  -  Kőbánya SC
Haladás VSE-2  -  MLTC-2
ASE-Paks-2  -  Balatonfüredi SC
Aquaprofit NTSK-2  -  Fehérvár SE
Alsószölnöki STE  -  Z. Csuti-Hydrocomp SK
Géniusz Tata-Naszály  -  Győri Elektromos

IV.forduló 2012. november 18.
Kőbánya SC  -  Győri Elektromos
Z. Csuti-Hydrocomp SK  -  Géniusz Tata-Naszály
Fehérvár SE  -  Alsószölnöki STE
Balatonfüredi SC  -  Aquaprofit NTSK-2
MLTC-2  -  ASE-Paks-2
Pénzügyőr SE-2  -  Haladás VSE-2

V.forduló 2012.december 02.
Haladás VSE-2  -  Kőbánya SC
ASE-Paks-2  -  Pénzügyőr SE-2
Aquaprofit NTSK-2  -  MLTC-2
Alsószölnöki STE  -  Balatonfüredi SC
Géniusz Tata-Naszály  -  Fehérvár SE
Győri Elektromos  -  Z. Csuti-Hydrocomp SK

VI.forduló 2013. január 27.
Kőbánya SC - Z. Csuti-Hydrocomp SK
Fehérvár SE - Győri Elektromos
Balatonfüredi SC - Géniusz Tata-Naszály
MLTC-2 - Alsószölnöki STE
Pénzügyőr SE-2 - Aquaprofit NTSK-2
Haladás VSE-2 - ASE-Paks-2

VII.forduló 2013. február 17.
ASE-Paks-2 - Kőbánya SC
Aquaprofit NTSK-2 - Haladás VSE-2
Alsószölnöki STE - Pénzügyőr SE-2
Géniusz Tata-Naszály - MLTC-2
Győri Elektromos - Balatonfüredi SC
Z. Csuti-Hydrocomp SK - Fehérvár SE

VIII.forduló 2013. március 03.
Kőbánya SC - Fehérvár SE
Balatonfüredi SC - Z. Csuti-Hydrocomp SK
MLTC-2 - Győri Elektromos
Pénzügyőr SE-2 - Géniusz Tata-Naszály
Haladás VSE-2 - Alsószölnöki STE
ASE-Paks-2 - Aquaprofit NTSK-2

IX.forduló 2013. március 24.
Aquaprofit NTSK-2 - Kőbánya SC
Alsószölnöki STE - ASE-Paks-2
Géniusz Tata-Naszály - Haladás VSE-2
Győri Elektromos - Pénzügyőr SE-2
Z. Csuti-Hydrocomp SK - MLTC-2
Fehérvár SE - Balatonfüredi SC

X.forduló 2013. április 21.
Kőbánya SC - Balatonfüredi SC
MLTC-2 - Fehérvár SE
Pénzügyőr SE-2 - Z. Csuti-Hydrocomp SK
Haladás VSE-2 - Győri Elektromos
ASE-Paks-2 - Géniusz Tata-Naszály
Aquaprofit NTSK-2 - Alsószölnöki STE

XI.forduló 2013. május 05.
Alsószölnöki STE - Kőbánya SC
Géniusz Tata-Naszály - Aquaprofit NTSK-2
Győri Elektromos - ASE-Paks-2
Z. Csuti-Hydrocomp SK - Haladás VSE-2
Fehérvár SE - Pénzügyőr SE-2
Balatonfüredi SC - MLTC-2


 

Hozzáadta: aquaprofitnovak | Hozzáadva: 2012.09.03 01:28


© 2012 Aquaprofit Nagykanizsai Tungsram Sakk-Klub - Minden jog fenntartva!